En Çok Satan ÇiçeklerBrowse All

İndirimli ÇiçeklerBrowse all

-10%
 99,90  89,99
-27%
 74,90  54,99
-9%
 109,90  99,99
-17%
 89,90  74,99
-33%
 59,90  39,99
-17%
 59,90  49,99
-26%
 169,90  124,99
-10%
 99,90  89,99

Haftanın Öne Çıkan ÇiçekleriBrowse all

Şanlıurfa Karaköprü Çiçekçi

Şanlıurfa Karaköprü çiçekçi olarak çiçekçilik hizmeti veren firmamız, Karaköprü’nün her yerine ücretsiz teslimat fırsatı sunan kapsamlı bir firmadır. Firmamızdan alacağınız her hizmet garantimiz altındadır, teslimat aşamasında yaşanan bizden kaynaklı sorunların tamamı firmamız tarafından karşılanmaktadır. Canlı ve cansız çiçek satışı yaparak, özel günlerin daha anlamlı olabilmesini sağlayan firmamız müşteri memnuniyetini esas alan firmalar arasındadır.

Günden gün büyüyen ve kendini yenileyen firmamız, gelin buketi gibi özel tasarım çiçek satışı da yapmaktadır. Kişilerin isteği doğrultusunda tasarımlar hazırlayan firmamızda, kendimize ait tasarımlar da bulunmaktadır. Müşterilerimizin isteği doğrultusunda oluşturulan bu buket tasarımları, aynı gün hazırlanır ve teslimatı müşterilerimizin isteğine göre aynı gün veya istenilen bir günün, belirli bir saatinde yapılır.

Karaköprü Çiçekçi

Karaköprü çiçekçi olarak firmamız, balkon çiçeği satışı da yapmaktadır. Çiçeklerine kendi çocukları gibi bakan ve onları sevgiyle büyüten uzman kadromuz, satışını yaptığı çiçeklerin nasıl bakılacağı hakkında müşterilerine bilgi vererek, çiçeklerin en iyi şekilde yetişmesini sağlamaktadır. Tüm bunların yanı sıra, firmamızda onlarca çiçek türü bulunmaktadır. Karaköprü’de bulabileceğiniz en kapsamlı mağazalardan bir tanesi olan firmamız, hiçbir yerde bulamadığınız çiçekleri dahi satmaktadır.

Karaköprü çiçekçi sitemiz öğretmenler gününde, anneler gününde ve diğer özel günlerde hafta sonu da dahil olmak üzere hizmet vermektedir. Müşterilerimiz arayıp yıldönümlerini veya doğum günlerini haber verdikleri takdirde, firmamız hafta sonları da dahil olmak üzere gece geç saatlere kadar teslimat yapmaktadır. Tüm bunların yanı sıra, mağazamızda Karaköprü’de bulabileceğiniz en canlı çiçekler yer almaktadır. Çalışanlarımız çiçeklerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamakta ve onlar için gerekli tüm şeyleri karşılamaktadır. Bu durum çiçeklerimizin daha canlı ve daha uzun ömürlü olmasına katkıda bulunmaktadır.

Karaköprü Çiçekçilik

Karaköprü çiçekçilik firmamız, telefonla ve online üzerinden çiçek siparişleri almaktadır. Eğer bir gün belirtilmemişse, çiçek siparişleri aynı gün verilen adrese ulaştırılır. Müşterilerimizin gerekli tarihi önceden bildirmesi gerekmektedir. Tüm bunların yanı sıra, firmamız müşterilerini çiçekler hakkında bilgi vermek adına her daim mağazalarına beklemektedir. Bir çay eşliğinde verilen bu bilgiler, müşterilerimizin çiçekler ve çiçek bakımı hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayacaktır. Bu hem kendilerine en uygun çiçeği alabilmeleri için, hem de evlerine en çok yakışacak olan çiçeği bulabilmeleri için son derece gerekli bir husustur.

Karaköprü çiçekçilik olarak firmamız, özellikle büyük çiçeklerde teslimat hizmeti vermeyi gerekli bulmaktadır. Çünkü büyük çiçekler eve götürme aşamasında kırılabilir veya zarar görebilir. Firmamız bu tip sıkıntıların oluşmaması ve çiçeklerin müşterilerimizin evlerine en iyi şekilde ulaşması için, büyük ve uzun çiçeklerin teslimatını kendisi gerçekleştirmektedir. Bizlere ulaşmak, çiçekler hakkında bilgi sahibi olmak ve sipariş vermek adına yukarıdaki numaralardan bizlere ulaşabilir, detaylı bilgilendirme alabilirsiniz.