En Çok Satan ÇiçeklerBrowse All

İndirimli ÇiçeklerBrowse all

-10%
 99,90  89,99
-27%
 74,90  54,99
-9%
 109,90  99,99
-17%
 89,90  74,99
-33%
 59,90  39,99
-17%
 59,90  49,99
-26%
 169,90  124,99
-10%
 99,90  89,99

Haftanın Öne Çıkan ÇiçekleriBrowse all

Eyyübiye Çiçekçi

Şanlıurfa’nın en güzel ilçelerinden bir tanesinde yer alan Eyyübiye çiçekçi yerimiz, verilebilecek en kaliteli çiçekçilik hizmetini vermektedir. Uzun zamandır bu işi yapan yetkili personellerimiz, çiçekler hakkında maksimum bilgiye sahiptir. Eyyübiye çiçekçilik olarak, çiçekçi mağazamızda yüzlerce çiçek türü bulunmaktadır. A’dan Z’ye tüm çiçeklere sahip olan firmamız, canlı ve cansız çiçek satışı yapmaktadır. Canlı çiçeklerin nasıl yetiştirilmesi gerektiğini bilerek, maksimum kalitede çiçekler yetiştiren firmamız, Şanlıurfa içerisinde evlere teslimat hizmeti vermektedir. Özel günler için özel çiçek hazırlığı yapan, istediğiniz sayı sayısına göre buket hazırlayan, farklı çiçek çeşitlerini barındıran firmamız, tüm bunların yanı sıra, balkon çiçekleri de satarak evlerin güzelliğine güzellik katmaktadır.

Eyyübiye çiçekçi olarak firmamız, kişilerin isteklerini ve arzularını da baz alarak çiçek tasarımı yapmaktadır. Aynı veya farklı tür çiçekler ile çeşitli çiçek düzenleri yapan, bunun yanı sıra kişilerin isteklerine uygun çiçek tasarımları da yaparak, hizmeti maksimuma çıkaran firmamız, haftanın her günü hizmet veren bir firmadır. Online olarak da rahatlıkla ulaşabileceğiniz Eyyübiye çiçekçilik mağazamız, bir telefon kadar yakınınızdadır. Hem telefonla, hem de online olarak sipariş alan firmamız, aynı gün teslimat hizmeti vererek müşteri memnuniyeti sağlamakta ve hızlı hizmet anlayışı ile çalışmaktadır. Müşterilerimizin istediği gün ve saate uygun sipariş alınmakta olmakla beraber, siparişlerde 5 dakika bile gecikme yaşanmamaktadır. Bu sayede özel günler daha anlamlı olmakta ve müşterilerimiz açısından daha kaliteli geçmektedir.

Eyyübiye Çiçek Siparişi

Eyyübiye çiçek siparişi verebileceğiniz en kaliteli çiçekçilerden bir tanesi olan firmamız, düzenli ve planlı hareket eden bir firmadır. Firmamız aldığı her siparişi gününde ve saatinde teslim etmekte ve bundan hiçbir ücret talep etmemektedir. Şanlıurfa’nın her yerine teslimat yapan firmamız, bu işi Şanlıurfa’da bu denli özenli yapan sayılı firmalardan bir tanesidir. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamış olan firmamızda çalışan her personelimiz, çiçekçilik alanında uzmanlaşmış kişilerdir. Çiçeklerden ve onların ihtiyaçlarından çok iyi anlayan personellerimiz, çiçekleri sevgiyle büyütmekte ve çiçeklerin canlılığına canlılık katmaktadır. Hem balkon çiçekleri yetiştiren, hem cansız çiçek satışı yapan, hem de özel günler için özel buketler hazırlayan firmamız, çiçekleri oldukça uygun fiyata satmaktadır. Müşterilerine özellikle balkon çiçekleri hakkında detaylı bilgiler vermekte, onları nasıl yetiştirmeleri gerektiğinden bahsetmekte ve çiçeklerin daha uzun yaşamasına katkı sağlamaktadır.

Eyyübiye çiçekçi olarak firmamızda çalışan tüm personellerimiz, çiçeklerimizi çocukları gibi sevmekte ve onlara gözleri gibi bakmaktadır. Her tür çiçeğe ev sahipliği yapan çiçekçi mağazamızda sattığımız çiçeklerimizin her biri canlıdır ve özenli bakım gerçekleştirildiği sürece, uzun süre hayatta kalmaktadır. Şanlıurfa’da tercih edebileceğiniz en kaliteli firmalardan bir tanesi olan çiçekçi mağazamız, telefonlarınızı beklemekte ve sizleri bir çay içmek adına şubelerine beklemektedir. Şanlıurfa’nın hemen her yerinde mağazası olan firmamız, oldukça kurumsal çalışan ve her geçen gün kendini büyütmeyi amaçlayan bir firmadır.